O targach

Podziel się

Poznański Salon Optyczny jest branżowym spotkaniem optyków i optometrystów, podczas którego prezentowane są nie tylko oferty produktowe elitarnych firm, ale również rozwiązania technologiczne na rynku optycznym. PSO umożliwia zdobycie kompleksowej wiedzy oraz zapoznanie się ze strefą usług salonów optycznych, dzięki czemu wystawcy mają okazję nawiązać cenne kontakty z najważniejszymi klientami

 

Poznański Salon Optyczny to wydarzenie podczas, którego gromadzą się profesjonaliści związani z branżą optyczną. To idealna okazja, aby poznać trendy i rozwiązania prężnie rozwijającego się rynku, a także szansa, by wymienić się doświadczeniem i poznać wyzwania oraz możliwości przed jakimi stoją producenci produktów optycznych. 

Rynek optyczny stale się rozwija - ze względu na zapotrzebowanie, salony nieustannie poszerzają swoje oferty nie tylko w zakresie opraw okularowych czy szkieł kontaktowych, ale także różnicują swoją działalność o usługi. 

Poznański Salon Optyczny współorganizowany jest przez Grupę MTP i Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych, w którym biorą udział producenci, importerzy oraz dystrybutorzy szerokiego wachlarza produktów optycznych. 

Podczas wydarzenia dostępna jest bogata oferta opraw okularowych, soczewek oraz środków do ich pielęgnacji, instrumenty, materiały i urządzenia optyczne, środki pomocne dla osób słabowidzących oraz okulary ochronne i specjalistyczne. 

Wystawcy prezentują najnowsze trendy oprawek okularowych i okularów przeciwsłonecznych oraz zaawansowane technologie sprzętu i urządzeń do wyposażenia zakładów optycznych, między innymi najbardziej innowacyjne na rynku szlifierki optyczne. 

Poznański Salon Optyczny to nie tylko środowisko biznesowe, ale także edukacyjne, w którym profesjonaliści w branży nie tylko prezentują nowości, ale przeprowadzają również konsultacje i porady na stoiskach eksperckich. 

Nasze spotkanie zostanie dodatkowo wzbogacone o wykłady branżowe z bieżących tematów.

 

Przyjedź i dowiedz się jakie produkty, usługi i rozwiązania proponują eksperci!