O Grupie MTP Kalendarium Gastronomia i Catering Strefa Wystawcy Centrum prasowe

Wydarzenia Optyczne na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Poznański Salon Optyczny

Najbliższa edycja: 13-14 września 2019

Pawilon 11 (Iglica) / Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznański Salon Optyczny jest branżowym spotkaniem optyków i optometrystów, podczas którego prezentowane są ekspozycje elitarnych firm. Salon jest wydarzeniem pozwalającym wystawcom nawiązywać cenne kontakty z najważniejszymi klientami.

GALERIA ZDJĘĆ wiosna 2019

dsc_0471.jpg

W imprezie, współorganizowanej przez Grupę MTP i Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych biorą udział producenci, importerzy oraz dystrybutorzy szerokiego wachlarza produktów optycznych.

Podczas Salonu dostępna jest bogata oferta opraw okularowych, soczewek oraz środków do ich pielęgnacji, instrumenty, materiały i urządzenia optyczne, środki pomocne dla osób słabowidzących oraz okulary ochronne i specjalistyczne.

Wystawcy prezentują najnowsze trendy oprawek okularowych i okularów przeciwsłonecznych oraz zaawansowane technologie sprzętu i urządzeń do wyposażenia zakładów optycznych, takie jak najbardziej innowacyjne na rynku szlifierki optyczne.

Wstęp wyłącznie dla osób zawodowo związanych z branżą optyczną.

Poznański Salon Optyczny odbywa się w latach nieparzystych dwa razy w roku: na wiosnę i jesienią. W latach parzystych PSO jest tylko na wiosnę, jesienią odbywają się wówcza Targi Optyczne OPTYKA.

a
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4
.
a