O firmie Targi Podróż i pobyt na MTP Serwis Centrum kongresowe Budowa stoisk Prasa Kontakt MTP

Wydarzenia Optyczne MTP

optyka2018_banery_1200x628_2.jpg

 

Poznański Salon Optyczny

Najbliższa edycja: 12-13.04.2019

pawilon 11 / Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznański Salon Optyczny jest branżowym spotkaniem optyków i optometrystów, podczas którego prezentowane są ekspozycje elitarnych firm. Salon jest miejscem, podczas którego wystawcy nawiązują cenne kontakty z najważniejszymi klientami.

W imprezie, współorganizowanej przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych, wzięli udział producenci, importerzy oraz dystrybutorzy szerokiego wachlarza produktów optycznych.

Podczas Salonu dostępna jest szeroka oferta opraw okularowych, soczewek oraz środków do ich pielęgnacji, instrumenty, materiały i urządzenia optyczne, środki pomocne dla osób słabowidzących, oraz okulary ochronne i specjalistyczne.

Wystawcy prezentują najnowsze trendy oprawek okularowych i okularów przeciwsłonecznych oraz zaawansowane technologie sprzętu i urządzeń do wyposażenia zakładów optycznych, takie jak najbardziej innowacyjne na rynku szlifierki optyczne.

Wstęp dla osób zawodowo związanych z branżą optyczną jest bezpłatny.

Poznański Salon Optyczny odbywa się w latach nieparzystych dwa razy w roku: na wiosnę i jesienią. W latach parzystych PSO jest tylko na wiosnę, jesienią odbywają się wówcza Targi Optyczne OPTYKA. Najbliższa edycja targów OPTYKA odbędzie się w 2018 roku.

a
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4
.
a