O firmie Targi Podróż i pobyt na MTP Serwis Centrum kongresowe Budowa stoisk Prasa Kontakt MTP

Poznański Salon Optyczny

Najbliższa edycja: 24.03 – 25.03.2017

pawilon11

pso_grafika_www.jpg

Poznański Salon Optyczny jest branżowym spotkaniem optyków i optometrystów, podczas którego prezentowane są ekspozycje elitarnych firm. Salon jest miejscem, podczas którego wystawcy nawiązują cenne kontakty z najważniejszymi klientami.

W imprezie, współorganizowanej przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych, wzięli udział producenci, importerzy oraz dystrybutorzy szerokiego wachlarza produktów optycznych.

Podczas Salonu dostępna jest szeroka oferta opraw okularowych, soczewek oraz środków do ich pielęgnacji, instrumenty, materiały i urządzenia optyczne, środki pomocne dla osób słabowidzących, oraz okulary ochronne i specjalistyczne.

Wystawcy prezentują najnowsze trendy oprawek okularowych i okularów przeciwsłonecznych oraz zaawansowane technologie sprzętu i urządzeń do wyposażenia zakładów optycznych, takie jak najbardziej innowacyjne na rynku szlifierki optyczne.

Wstęp dla osób zawodowo związanych z branżą optyczną jest bezpłatny.

Poznański Salon Optyczny odbywa się dwa razy w roku: na jesień i wiosnę. W latach parzystych jesienią zamiast Poznańskiego Salonu Optycznego, odbywają się Targi Optyczne OPTYKA. Najblisya edycja targów OPTYKA odbędzie się w 2018 roku.

>>zobacz listę wystawców PSO wiosna 2017<<

a
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4
.
a