Rejestracja dla profesjonalistów

Podziel się

Działasz w branży? Zarejestruj się i weź udział w wydarzeniu biznesowym organizowanym przez Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych oraz Grupę MTP. Przed przyjazdem na wydarzenie sprawdź, które wejście dla zwiedzających będzie dostępne.

.


Zapraszamy na tegoroczne spotkanie branży optycznej w nieco zmienionej – jednodniowej formule, co daje możliwość efektywniejszego wykorzystania czasu wystawców i zwiedzających.

Dodatkowo zapraszamy na wykłady branżowe prowadzone przez specjalistów branży optycznej - Radosława Pichłacza, (SZAJNA Laboratorium Optyczne) oraz Olafa Tabaczyńskiego, twórcy nowych kompetencji dla branży optycznej oraz Mistrz Świata Stylizacji i MUA

23 marca będzie doskonałą okazją do uzupełnienia kolekcji opraw, akcesoriów oraz wyposażenia salonów optycznych, ale także do nawiązania kontaktów nie tylko pomiędzy przedstawicielami rynku, ale również najważniejszymi klientami.

Poznański Salon Optyczny odbywa się każdej wiosny i jesieni, naprzemiennie z Targami OPTYKA. Uczestnicy spotykają się, aby zaprezentować ofertę produktów oraz sprzętów do wyposażenia salonów optycznych, ale także, aby wymienić się doświadczeniami z innymi reprezentantami branży optycznej oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. 


ZAPLANUJ SWÓJ CZAS NA POZNAŃSKIM SALONIE OPTYCZNYM,
ZAREJESTRUJ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W SPOTKANIU EKSPERTÓW.

.

Obsługa zwiedzających

Natalia Fercz