#

TRWA REJESTRACJA DLA PROFESJONALISTÓW

Zarejestruj się i weź udział w branżowym spotkaniu profesjonalistów rynku optycznego. Zobacz i zamów najnowsze modele opraw, uzupełnij akcesoria optyczne dla Twojego salonu, spotkaj się z partnerami biznesowymi lub poznaj nowych dostawców. Zaplanuj swój czas na Poznańskim Salonie Optycznym, zarejestruj się i weź udział w spotkaniu ekspertów. Sprawdź listę firm, które potwierdziły już udział.

#

Poznański Salon Optyczny - Salon z dobrą opraw(k)ą

Poznański Salon Optyczny współorganizowany jest przez Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych i Grupę MTP. To wydarzenie dla profesjonalistów, a wystawcy to producenci, importerzy oraz dystrybutorzy szerokiego wachlarza produktów optycznych. W czasie Salonu dostępna jest bogata oferta opraw okularowych, soczewek oraz środków do ich pielęgnacji, sprzęt, materiały i urządzenia optyczne.

Zapraszamy do Poznania 14-15 kwietnia 2023 r.

Parking PWK

{{ParkingRedirectionButton ? 'Prowadź na parking:' : 'Ilość aktualnie wolnych miejsc'}}

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.

Patronat Medialny