#

Poznański Salon Optyczny - Salon z dobrą opraw(k)ą

W dniach 9-10 września 2022 r., zapraszamy na kolejne spotkanie branży optycznej podczas Poznańskiego Salonu Optycznego - wydarzenia skierowanego do osób zawodowo związanych z branżą. To doskonała okazja do zaprezentowania oferty produktów oraz sprzętów do wyposażenia salonów optycznych, ale także do nawiązania kontaktów nie tylko pomiędzy przedstawicielami rynku, ale również najważniejszymi klientami.

Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych i Grupa MTP

 

 

#

5 sierpnia - termin zgłoszeń na Poznański Salon Optyczny

Przed nami dwa dni bezpośrednich spotkań branży optycznej, podczas Poznańskiego Salonu Optycznego. Zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu. Termin zgłoszeń upływa 5 sierpnia 2022 roku.

Aktualności

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.

Patronat Medialny