#

Poznański Salon Optyczny - Salon z dobrą opraw(k)ą

Szanowni Państwo! W związku z obecną sytuacją branży optycznej, Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych oraz Zarząd Grupy MTP pragną przekazać, że najbliższa edycja Poznańskiego Salonu Optycznego odbędzie się wiosną 2021 r. Nasza wspólna decyzja została podjęta po konsultacjach z wystawcami i zwiedzającymi. Branżę optyczną zapraszamy do Poznania na Targi OPTYKA 2020 w dniach 16-18 października.

Poznański Salon Optyczny to wydarzenie skierowane do osób zawodowo związanych z branżą. To doskonała okazja do zaprezentowania oferty produktów oraz sprzętów do wyposażenia salonów optycznych, ale także do nawiązania kontaktów nie tylko pomiędzy przedstawicielami rynku, ale także najważniejszymi klientami.

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje Garden City

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Każde z pięciu wnętrz powstało w odmiennej stylistyce i w subtelny sposób nawiązuje do smaków. Trzypoziomowy kompleks restauracji tworzą sale: Basilico Bistro, Oregano and Wine, Tabasco, Saffron a’la carte, Vanilla, Cinnamon.

Patronat Medialny