Parking PWK

{{ParkingRedirectionButton ? 'Prowadź na parking:' : 'Ilość aktualnie wolnych miejsc'}}
#

Poznański Salon Optyczny - Salon z dobrą opraw(k)ą

Poznański Salon Optyczny współorganizowany jest przez Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych i Grupę MTP. To wydarzenie dla profesjonalistów, a wystawcy to producenci, importerzy oraz dystrybutorzy szerokiego wachlarza produktów optycznych. W czasie Salonu dostępna jest bogata oferta opraw okularowych, soczewek oraz środków do ich pielęgnacji, sprzęt, materiały i urządzenia optyczne.

#

NOWA FORMUŁA WYDARZENIA

W tym roku wydarzenie odbyło się w nowej formule odpowiadającej na oczekiwania uczestników! Na profesjonalnych zwiedzających oraz wystawców czekała nowa jednodniowa formuła, która z pewnością pozwoliła efektywniej wykorzystać czas i zapoznać się z nowoczesną wizją prowadzenia biznesu optycznego. Całość została dodatkowo wzbogacona o wykłady branżowe z bieżących tematów.

Zobacz kto wziął udział w Poznańskim Salonie Optycznym 2024

Patronat medialny i partnerzy

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.

PASODOBRE Restaurant & Tapas Bar

HISZPAŃSKI KLIMAT W CENTRUM POZNANIA

Hiszpańskie dania, pełne aromatu i świeżości oraz genialne w swojej prostocie przekąski tapas, które pokochał cały świat – to właśnie tworzy kuchnię PASODOBRE. Skosztuj owoców morza, soczystych mięs, ryb oraz świeżych warzyw i poczuj prawdziwy smak słonecznej Hiszpanii w samym środku Poznania!

BASILICO BISTRO

DOSKONAŁE MIEJSCE NA SZYBKI I SMACZNY OBIAD

Znajdziesz tutaj pyszne, ciepłe, dwudaniowe express lunche. Idealna opcja na obiad podczas wydarzeń targowych i nie tylko. Zapraszamy!

GARDENcity Restaurants & Catering

USŁUGI CATERINGOWE

Gastronomiczna i cateringowa obsługa imprez, koncertów i eventów. Obsługujemy także nietypowe imprezy i wydarzenia na terenie całego kraju.

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.